لوگوی ما
تبلیغات
تبلیغات
لوگوی ما

"تلاش کنید موفقیت اتفاقی نیست "

چگونه راه های ارتقا زبان را پیدا کنیم ؟

چند راه وجود دارد ؟

میانبر های آن چیست ؟

چگونه دانش خود را حفظ کنیم و از آن استفاده کنیم...؟

 

مطلب کامل شد ...

برای دریافت (پیامک ، SMS ) آخرین اخبار کلاس زبان در موبایلتان (کلیک کنید)


پنج قانون کلاس زبان برای ارتقا زبان انگلیسی :

 

1) ابتدا باید زبان خود را تقویت کنید:

شاید این جمله وجه طنز داشته باشد . ابتدا برای تقویت زبان میتوانید از غذای مفید کله پاچه استفاده کنیداما نه از تمام قسمت های آن بلکه شما مجاز هستید فقط از زبان از استفاده کنید. داشتن یک برنامه ریزی غذایی مناسب اولین قدم برای یادگیری زبان است. شما میتوانید از مواد غذایی مثل آجیل که دارای حجم کم ، ارزش غذایی بالا، قیمت مناسب و از هم مهم تر اینکه وقت کمی از شما میگیرداستفاده کنید و در همه جا می توانید آن را میل کنید.

 

 

2) برنامه ریزی شبانه :

یک زبان آموزباید برنامه ساده و روتین داشته باشد، نه برنامه سختو فشرده. لازم نیس بیخودی وقت خود را بیش از حد به یادگیری بدهد؟ چون در ادامه راه دیگر شوق و انگیزه خو را کم کم از دست میدهید و زبان انگلیسی برای شما تبدیل به کابوس 300 ساله اجدادان و نیاکان ما اززمانی که زبان رسمی جهان شد میشود. حلا برنامه ریزی شبانه ؟ دوستان عزیز فقط کافیست هر شب یک موضوع را برای خود انتخاب کنید و 5 خط درباره آن از جملات ساده بنویسد و صدای خود را ضبط کنید. توجه داشته باشید بهتر از جملات شما رو به پیشرفت داشته باشد نه اینکه هر شب درجا بزنید، مثلا : دنبال اصطلاح در باره آن موضوع که انتخاب کردید باشید. هر روز 10 دقیقه وقت بگزارید. در آخر هفته (جمعه) شما دارای 60 دقیقه فایل صوتی با صدای دلنشین خود هستید. حالا در آخرین روز هفته شما فایل های خود را گوش داده و آنها را مرور کنید.

 

3) اصلا چیزیهایی که دوست ندارید یاد نگیرید:

مثلاگرامر ها یا اصطلاحات سخت و پیچیده: ذهن خود را اسیر گرامر هاو اصطلاحات بیهوده نکنید.چون اصلا شاید آنها به درد شما نخورد و فقط الکی ذهن خود را پر از مطالب غیر استفاده کردید.  ( البته گرامر های اصولی جمله سازی مثل : ساخت جمله با زمان های حال ساده، حال استمراری، گذشته ، ماضی نقلی و بعید ، آینده از پایه های زبان است ).  یادگیری هرزبانی وقتی میسر میشود که دل شما با شما همراهی کنه وگرنه یادگیری برای شما سخت میشه.

 

4) از منابع واقعی استفاده کنید :

تا آن جا که امکان دارد منابع خود را مث دیکشنری ، انگلیسی به انگلیسی اتخاب کنید و معنای انگلیسی آن را مطالعه کنید که حتما چند کلمه تازه در آن است و بعد به دیکشنری فارسی رجوع کنید. البته در کتاب های که به عنوان کتاب مرجع برای خور انتخاب میکنید نیز دقت کنید.

 

5) این چرخ را حتما رعایت کنید :

تفکر  ، ایده ، تلاش ، انجام دادن ، دوباره انجام دادن ، و دوباره ، یک تلاش مستمر ، شما به موفقیت رسیدید.

 

+ نوشته شده توسط علی شاهرودی در سه شنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۸:۳۵ بعد از ظهر، ۱۹۷ بازدید ، بدون دیدگاه
موضوعات: مقالات زبان انگلیسی
برچسب‌ها: آموزش زبان انگلیسی، مقالات زبان انگلیسی، کلاس زبان، چگونه دانش زبان انگلیسیمان را ارتقا دهیم
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نظرات اخیر برای نوشته‌ها
ابزار تلگرام

آپلود عکسابزار تلگرام برای وبلاگ

folder98 facebook